Trondheim Torg

Vi har hatt mange dager med flott vær i Trondheim den siste tida. Skyene har også blitt farget på en spesiell måte. Her er fra sentrum i Trondheim.

Jeg hadde heldigvis 300mm 4.0 med meg og kunne derfor skifte linse og prøve litt telefoto. Støtter meg til ei flaggstang da statiivet ikke var med!

Olav Trygvasson midt i soluret på torvet i Trondheim. Denne gang har han fått besøk av en av Odins ravner. Om det er Hugin (tanken) eller Munin (minnet) som sitter der er vanskelig å se. Men det er vel på hodet de hører hjemme vel??

Reklame

9 responses

  1. Vilka bra färger himmelen har fått, det lyser nästan eldrött om molnen. Man skulle nästa tro att molnen skulle fatta eld. Fin siluett med fågeln på huvudet, det är nästan som att dom har smält ihop.

    november 21, 2009, kl. 14:01

  2. The sky is on fire. Skulle ønske jeg hadde en slik himmel akkurat nå i stedet for regn!

    november 21, 2009, kl. 15:20

  3. Vilka underbara bilder .. så fina 🙂 riktigt mysigt att få komma in och titta på dom 🙂

    november 21, 2009, kl. 16:20

  4. Vakre kveldsbilder, Hans!

    november 21, 2009, kl. 17:12

  5. Olav står i nydelige omgivelser, og for noen herlige farger du har fanget. Hva hadde fototuren vært uten en stolpe eller andre stødigheter, hehe, må stadig ty til slike løsninger selv da ikke stativet alltid er med, men det fungerer bra 🙂

    november 21, 2009, kl. 20:50

  6. Flotte farger og bilder!

    november 22, 2009, kl. 11:50

  7. Flotte bilder og farger fra midtbyen

    november 22, 2009, kl. 13:10

  8. Tøffe bilder fra Torvet! Likte spesielt godt Tryggvason-statuen med kråka på toppen! Vakre farger – har aldri sett neonlys (Trondheim torg-skiltet) i kombinasjon med en slik fargesprakende himmel før!

    november 22, 2009, kl. 22:19

  9. Nydelige bilder fra torget! Så fin himmel.

    desember 19, 2011, kl. 21:18

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s