Furukonge – «King Of The Pine»
Ja, du leste riktig! Ikke noe skrivefeil, nei! Dette må jo være en konge, har jo krone på og allting.
Ja, du leste riktig! Ikke noe skrivefeil, nei! Dette må jo være en konge, har jo krone på og allting.
This entry was posted on juni 8, 2009 by HansHB. It was filed under bilde and was tagged with bilde, blomster, cone, foto, fotografi, Fotosafari, furu, king, konge, kongle, macrofoto, morsomt, naturfotosafari, pine.
Her inne vil jeg vise bilder fra hverdagen min. Kanskje vil du finne noe som du liker når du besøker meg? Jeg setter stor pris på en kommentar fra deg!
Bildene er komprimert til webstørrelse. Er det et bilde du ønsker i full oppløsning? - Ta kontakt!
Min nettside: www.bjorstad.net
Spørsmål? Kontakt meg på mail:
hans@bjorstad.net
![]() | Athira til Willow tit – Poecile… |
![]() | Athira til @hanshbjorstad |
another “wild… til Give Me A Coke, Please! | |
![]() | Giovanni Augello til Colors of fall |
![]() | HansHB til Tomatsild |
Puh!! ingen fare for at en ikke ser at det der er en mann da, rett til værs å greier .-))
juni 8, 2009, kl. 15:33
hehe, ja det er klart det er en konge!! Den har jo krone av gull og rød kappe på 🙂 Kjempe stilig!!!
(Takk for info om vannymfene, jeg trodde det var øystikkere, så lite peil har jeg, men da skal jeg se å få byttet overskriften på den.)
juni 8, 2009, kl. 15:35
Ein ekte konge, med krone og kappe. Så bra at dei finnast i naturen også. Flotte fargar og fint lys.
juni 8, 2009, kl. 17:44
Nice! Fint bilde:) Gratulerer med 25000 btw!
juni 8, 2009, kl. 17:58
Det bildet var helt «konge»…….
juni 8, 2009, kl. 18:03
Vakre farge der ja.
Har forstått det slik at det ikke blir slike farger hvert å på treet, så da var du heldig med fangsten.
juni 8, 2009, kl. 20:13
Skogens konge fikk en ny betydning 🙂 De er flotte nå om dagen.
juni 8, 2009, kl. 20:20
Oh, lekre farger! 😀
juni 9, 2009, kl. 11:40
Selvsagt er det en konge! (også skulle jeg bruke ordspillet om at dette var helt konge, men så var det alt brukt opp, så da får du bare tenke at dette var ment som et morsomt svar altså liksom så det…)
juni 9, 2009, kl. 11:41
Takk for alle kommentarer. Noen ganger er en heldig. Da bare ligger motivene foran en…
juni 9, 2009, kl. 14:22